Witamy na stronie DANMAR!

BUSY DO HOLANDII, NIEMIEC, BELGII

Busy z Holandii do Polski oraz z Polski do Holandii

Firma DANMAR świadczy kompleksowe usługi w międzynarodowym przewozie osób. Oferujemy busy do Holandii, busy do Polski, busy Polska - Holandia oraz busy Holandia - Polska.  W naszej ofercie również busy do Niemiec oraz Belgii. Polecamy usługi w zakresie transportu osób, a także przewozu paczek i korespondencji.

Posiadamy szerokie doświadczenie zawodowe w przewozach międzynarodowych. Transport  do Holandii, a także Niemiec czy Belgii świadczymy nowoczesnymi, dobrze wyposażonymi samochodami, zapewniając wysoki standard usług i atrakcyjne ceny.

Oferując przewozy do Holandii, w trosce o komfort i zadowolenie pasażerów, podróż odbywa się w 9 osobowych busach, przystosowanych do dalekich podróży. Zapewniamy wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację, dodatkowe ogrzewanie, DVD, system nawigacyjny.

Proponujemy Państwu busy do Holandii, busy z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski, w których świadczymy usługi oparte tylko na profesjonalnej kadrze doświadczonych kierowców.

Świadcząc usługę przewozu osób do Holandii, Belgii czy Niemiec, ceniąc czas pasażerów staramy się tak układać trasę przejazdu, aby zapewnić im jak najkrótszy czas podróży. Zabieramy naszych klientów z umówionego adresu i zawozimy pod wskazany adres.

Wciąż dokładamy wszelkich starań, aby podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań naszych klientów. Profesjonalną obsługę świadczymy z punktualnością, solidnością i bezpieczeństwem.

W przypadku problemów technicznych jesteśmy w stanie szybko reagować wykorzystując naszych partnerów lokalnych.

UWAGA: Każdą rezerwację należy potwierdzić telefonicznie 1 dzień przed wyjazdem. Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca.


Wyjazdy z Polski do Holandii odbywaja się w dniach:

Wtorki, Środy i Piątki

Powroty z Holandii do Polski świadczymy w dniach:

Środy, Piątki oraz Soboty


Certyfikat

Gdzie jeździmy

Do holandii

Do Niemiec

Do Belgii